» Сучасне виробництво

Сучасне виробництво

Сьогодні ПрАТ «Кременчукм’ясо» — потужне вітчизняне підприємство, що входить до десятки найбільших підприємств м'ясопереробної галузі України.

За довгі роки існування випуск підприємством продукції високої якості стало корпоративним стандартом та створило позитивний імідж продукту серед найвибагливіших споживачів.

Сучасне підприємство під ТМ «Фарро» випускає більше 170 найменувань ковбасних виробів і м'ясних делікатесів. Понад 6о% — це ГОСТівська продукція, інше — авторські рецептури технологів.

За 20 років комбінат знаходиться у постійному розвитку виробництва: вдосконалює технології, підвищує професійний рівень фахівців, закуповує нове обладнання.

Технічне переоснащення торкнулося практично усіх ділянок виробництва, що дозволило вивести підприємство у флагмани галузі. Сучасне європейське обладнання від німецьких та австрійських виробників забезпечує високу якість продукту і створює справжню естетику праці на підприємстві.


Власний парк автотранспорту та розгалужена мережа філій дозволяє контролювати температурні умови доставки продукції від виробника до кінцевої точки продажу, що забезпечує та гарантує безпеку зберігання продукту.

Практичне вдосконалення технологічних процесів та їх оптимізація є головними задачами в стратегії сталого розвитку підприємства на найближче майбутнє.

Ключовим пріоритетом у роботі підприємства є збереження та примноження кадрового потенціалу. Адже людина — основа усіх вдалих починань та інновацій.

Загалом колектив ПрАТ «Кременчукм’ясо» об’єднує у злагодженій роботі 1330 працівників. Провідні спеціалісти комбінату проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у виставках і семінарах.

Сучасний лікарський здоровпункт має найсучасніше медичне обладнання, що дозволяє оперативно надати першу медичну допомогу у випадку погіршення стану здоров’я працівника.


Для зайняття спортом, на території підприємства міститься сучасне міні поле для гри у футбол, на якому проводяться щорічні змагання між працівниками різних підрозділів.


Підприємство забезпечує працівникам безпечні умови праці, вигідні соціальні гарантії.
Дружній колектив бере участь у корпоративних святах, спортивних змаганнях, різноманітних конкурсах.Гармонійне поєднання професійної праці кожного, а з боку керівництва підприємства — турбота про всіх працівників, роблять ПрАТ «Кременчукм’ясо» одним із найпотужніших підприємств у галузі.