» » 18-й традиційний Чемпіонат з футболу

18-й традиційний Чемпіонат з футболу

З третього жовтня на футбольному стадіоні підприємства розпочався традиційний Чемпіонат з футболу між командами працівників ПрАТ «Кременчукм’ясо», присвячений професійному святу Дню працівників харчової промисловості. 

Цього року учасниками змагань стали три команди -  ковбасного цеху, ЦППХ та управління. Чемпіонат проводиться у два етапи. Перший етап по круговій системі в три тури. Кожна з команд грає по черзі з іншими командами. Дві команди, які набрали найбільшу кількість балів змагатимуться між собою у фіналі 20 жовтня о 10 годині за звання чемпіона ПрАТ «Кременчукм’ясо» 2018. 

На відкритті Чемпіонату до учасників та глядачів звернувся заступник Голови правління Вадим Якович Якимець. Він привітав футболістів з початком змагань від імені Голови правління Ірини Анатоліївни Дроздової. Відзначив, що цей чемпіонат є давньою доброю традицією для підприємства і проводиться вже у 18 раз. Розповів про те, що призовий фонд Чемпіонату складає 10 500 грн. За результатами Чемпіонату команда переможець нагороджується перехідним кубком, грамотою та грошовою премією 4000 грн., за друге місце – грамотою і 3000 грн, за третє – грамотою і 2000 грн. Крім того, кращі бомбардир, воротар і вболівальник Чемпіонату нагороджуються грамотою і премією у розмірі 500 грн.

Вадим Якович представив двох суддів ФК «Кремінь», які надаватимуть професійне суддівство, і гра почалася.

Перший тур Чемпіонату відбувся між командами управління та ЦППХ з рахунком 6 : 3 на користь команди управління. 

Другий тур Чемпіонату відбувся між командами ковбасного цеху та ЦППХ з рахунком 7 : 2 на користь команди ковбасного цеху. 

Наступний матч відбудеться 17 жовтня між командами ковбасного цеху та управління о 17.30.

Новина доповнюється.